Genetika i Bioinžinjering

Neka vas uzbudi radost otkrića, dešifriranje genetskog koda i istraživanje svijeta na molekularnom nivou. Uronite u naših šest najmodernijih laboratorija i provedite eksperimente koje sami dizajnirate. Kao jedini odsjek u zemlji koji nudi izučavanje predmeta iz područja bioinženjeringa, uživat ćete u predavanjima svjetske klase i uključiti se u praktični laboratorijski rad.

Dodiplomski studij

Znanja i vještine orijentisane na karijeru u različitim poljima genetike i bioinženjeringa omogućit će vam da napravite stvarne promjene u poslu i društvu. Nakon završetka programa moći ćete se baviti različitim industrijama ili nastaviti naučnu karijeru. Obratite nam se.

Master program i DL Master program

Izučavanje predmeta orijentisanih na karijeru pomoći će vam da se pripremite za magistarski rad. Objavljivanjem rezultata svoje teze u svjetski rangiranim časopisima dobit ćete priliku da čitavu naučnu zajednicu upoznate sa svojim nalazima. Kontaktirajte nas odmah za više informacija.

Doktorski program

Doktorski program je zasnovan na istraživanju te usmjeren na pitanja relevantna za javno zdravlje i medicinu. Napredna znanja u oblastima od interesa steći ćete tokom prve godine studija. Poslije ćete raditi na svojoj tezi zajedno sa svojim mentorom i odborom za praćenje. Eksperimentalna komponenta vašeg rada izvest će se u laboratoriju svjetske klase na IBU.

Kontaktirajte nas.

START-UP YOUR PASSION NOW

CONTACT US

Francuske revolucije bb, Ilidža